Hudební produkce, které nabízím

Svatby

Svatba je den, který se s největší pravděpodobností již nebude opakovat. Hudba ke svatbě patří jako muž k ženě a zábava je alfou a omegou celého dne. Pokud hledáte svatebního DJe tak jste tady správně! Nabízím Vám 25 let zkušeností za mixážním pultem, osobní přístup. Schůzku s klienty před akcí beru jako samozřejmost. Každá svatba je originální a rád vyslyším Vaše požadavky a hudební přání. Zde jsem připraven vyhovět všem generacím hostů, kterým zahraji rád to nejlepší od lidovek, přes staré dobré hity až po písně, které se drží na příčkách dnešních hitparád! Pokud jste rockeři tak ani Vy nepřijdete zkrátka! Rád společně s Vámi, nebo se svědky připravím také svatební soutěže, zábavu a celý den pro Vás samozřejmě rád také odmoderuji!

Svatbě dominuje vždy bílá barva. Jsem si toho vědom a tak má aparatura má rovněž unikátní bílou barvu včetně bílého svítícího stolu pro vytvoření jedinečného "svatebního" dojmu. Tyto sestavy existují v ČR jen 2 a tu druhou provozuje můj dobrý kolega z oboru DJ Jiří Halák, se kterým aktivně spolupracuji již přes 10 let.

Neváhejte se tedy ozvat! Rád připravím hudební produkci na míru Vašim přáním a představám!


Narozeniny

Budete mít výročí? Slavíte 18., je Vám krásných 30., nebo třeba 50. let? Pak Vám přeji jen vše nejlepší! Přáli byste si něco extra, nebo naopak chcete oslavence překvapit netradičním dárkem? Nabízím hudbu a zábavu pro všechny generace! Neváhejte se ozvat! 


Plesy

Každoročně se koná velké množství plesů. Myslivecké, Hasičské, Městské, Obecní, Maškarní, a spousty dalších. Nepsaným pravidlem je, že na plese má hrát kapela, ale rád bořím mýty! Věřte, že i vhodně zvolený DJ dokáže ples pozvednout na další úroveň, nebo doplnit produkci kapely například v druhém sále - nabídněte svým hostům změnu! Nebudete litovat - silný zvuk, oslňující světla a přehrávače plné těch nějvětších hitů všech dob a klasika? Je libo waltz, jive, nebo rhumbu? Stačí jen naznačit... 


Večírky

Máte firmu? Jste zaměstnanec a máte za úkol zařídit Váš Vánoční večírek? Chcete se dobře pobavit na školení, nebo teambuildingu? Ke všemu se hodí diskotéka pro všechny generace! S tím nikdy nešlápnete vedle! A šéfovi zahrajeme tu jeho oblíbenou! Je jedno jestli jste firma s 30ti zaměstnanci, nebo nadnárodní společnost, která naplní kulturní dům. Jsem tady v každém případě i pro Vás!  


Oldies party

Už Vám bylo 30 a o víkendu si nemáte moc kam zajít, protože všude je to jen samé "duc duc duc" pro mládež? Pamatujete si na hity co nestárnou? Nebo máte jen rádi nostalgii a změnu? Co tahkhle protančit celý večer s Boney M, ABBA, Beatles, E. Presley, Hanka Zagorová, Katel Gott, nebo třeba DJ Bobo? Zavzpomínejme na ně společně! Za mixem Vás bavím už 25 let a věřte, že za tu dobu již vím co je dobré! Rád připravím průřez tím nejlepším z uplynulých dekád.  

 


uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- infopanel ----

+420 607 214 273

info@petrolsak.cz

---slider---

error Slider nebyl nalezen.