O mně

Informace:

  • jméno: Petr Olšák
  • pseudonym: DJ Ols
  • věk: 42 let
  • praxe: 25 let
  • oblíbená hudba: oldies ´80 &´90 let

Srdečně Vás zdravím. Jmenuji se Petr Olšák a věnuji se hudebním produkcím jakožto DJ. Rád bych se Vám v následujících několika řádcích blíže představil a dovolte mi to vzít postupně.

Již dávno mi není -náct, ale už v té době jsem se poprvé postavil za archaický mixážní pult a dnes již směšnou zvukovou aparaturu. Poprvé jsem tehdy na táboře okusil pocit, který sebou nese tento koníček, jenž se mi později stal i prací. Od té doby uplynulo již více než čtvrt století, ale zápal pro hudbu nezmizel. Dnes už moc často nehrávám do ranních hodin na diskotékách, ale má pozornost nyní patří zejména soukromým akcím nejrůznějšího charakteru, zejména pak svatebním, narozeninovým a podobným oslavám, kterým se naplno věnuji. Na těchto akcích mohu naplno využít svůj velmi široký hudební přehled napříč dekádami a uspokojit tak i náročnější klientelu. Na podobných oslavách se schází nezřídka více generací a této skutečnosti je potřeba vhodně přizpůsobit také žánrovou náplň produkce do takové míry, aby každý z Vašich hostů odcházel spokojen a s příjemným zážitkem. Dokáži Vám pustit lidovky, klasiku, hity 60.-70. let pro dříve narozené, dále pokračovat přes nestárnoucí šlágry 80.-90. let a dostat se přes přelom tisíciletí třeba až na první příčky dnešních hitparád - budete-li si to přát. 

Celý svůj život se také podrobně zajímám o elektrotechniku a zejména pak o tu zvukovou a světlenou, kterou dnes dokonce také hojně servisuji. V r.2016 jsem si splnil jeden svůj dlouholetý sen a vyrobil jsem si od základů vlastní zvukovou aparaturu navíc v jedinečné bílé barvě, která se nezalekne přímého srovnání s továrními modely renomovaných značek. Vedle takto kvalitního ozvučení používám na akcích kde hraji také širokou škálu světelných DMX efektů vč. lasershow za použití plně grafických laserů (2x zelený, 1x fialový, 1x RGB) což mě odlišuje od konkurence, protože nabízím svým klientům servis v té nejvyšší možné kvalitě. Jen zapojit takovouto sestavu zabere téměř hodinu a to již o něčem vypovídá. Na druhou stranu však dokáži plnohodnotně zabezpečit kompletním servisem jak narozeninovou oslavu pro 20 hostů, tak svatbu pro 80-100 svatebčanů, nebo třeba ples pro 500 osob. Snažím se k této práci, která je mi zároveň koníčkem přistupovat poctivě a nabízet svým klientům vždy jen to nejlepší! Nezřídka slýchávám od kolegů: "já bych se s tím netahal". nebo "stejně je to každému jedno", "nikdo to neocení" apod. Já však nedokáži dělat svou práci jen na 50% a vím, že ten rozdíl tam je a ocení jej zpětně i samotní klienti, kteří podobnou show ještě třeba ani nezažili.

Přes týden se věnuji rovněž renovaci veteránů, kdy s patrou přátel vdechujeme znovu život klenotům na čtyřech kolech. Každý všední den tak v monterkách u této krásné práce přemýšlím čím bych zase odlišil své hudební služby, kam je posunul dál a kde že to budu hrát následující víkend? Pro koho a co si asi budou přát?

"nejhezčí pocit je pro mě stát před plným parketem roztančených, šťasných lidí"

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- infopanel ----

+420 607 214 273

info@petrolsak.cz

---slider---

error Slider nebyl nalezen.